Wieloletnie Doświadczenie

Firma Westa Domy Jednorodzinne została stworzona przez grupę ludzi dysponujących wieloletnim doświadczeniem, zarówno w zakresie technologii, jak i organizacji budowy. Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych na działce Klienta. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

Przemyślany Proces Budowy

Wiemy, że dobry dom można wybudować w rozsądnej cenie i krótkim czasie, a sam proces budowy powinien być dla Klienta nie tylko bezproblemowy, ale i przyjemny. By osiągnąć te cele każdy aspekt budowy musi być dokładnie przemyślany i zaplanowany. Począwszy od wybrania i opracowania zoptymalizowanych projektów, przez dobór sprawdzonych ludzi, po odpowiednie rozwiązania materiałowe i technologiczne. Prawdziwym wyzwaniem jest zbilansowane połączenie tych wszystkich elementów, przy jednoczesnym uwzględnieniu budżetu jakim się dysponuje.

Kompleksowa Oferta

Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Budujemy zarówno z naszych gotowych projektów, jak i możliwe jest przygotowanie projektu indywidualnego. Odpowiadamy za organizację procesu budowy, dostarczenie materiałów, gwarancję całości inwestycji. Dzięki optymalizacji tych działań udało nam się zaproponować Państwu doskonałą ofertę łączącą w sobie zarówno niską cenę, nieosiągalny dla większości firm czas budowy, jak i jakość nie znającą kompromisów.

Doskonały Wybór

Do niewątpliwych atutów naszej oferty należą: - możliwość przygotowania indywidualnego projektu - krótki czas budowy - nieosiągalny w systemie gospodarczym - kompleksowe spojrzenie na inwestycję budowlaną – poprzez zbilansowanie kosztów - wybranie optymalnych rozwiązań, organizację całości procesu - gwarancja ceny – całkowita cena inwestycji jest podana przy podpisaniu umowy - gwarancja na całość wykonanych robót

Zapraszamy do współpracy